Norwegia: MyCall Norway Mobile

Dodano: - 22151 raz(y) oglądano.

Telekomunikacja

Tani roaming? Niemożliwe? A jednak! Teraz TANIO nawet będąc w Polsce! Już od 01.03 możemy korzystać ze swojego telefonu za granicą, nie martwiąc się wysokimi cenami. Koniec z bawieniem się w zmiany kart SIM odwiedzając rodzinę i przyjaciół w Polsce , jadąc na urlop do Włoch czy na zakupy do Wielkiej Brytanii! Wychodząc naprzeciw wymaganiom swoich klientów, www.MyCall.no drastycznie tnie ceny!

MyCall Venner

MyCall Venner MyCall Venner

Strefa Tania

Dania, Estonia, Litwa, łotwa, Niemcy, Polska, Wielka Brytania, Włochy, Szwecja

Strefa EU/EEC

Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, Martynika, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Saint-Barthelemy, Saint-Martin, Węgry Włączając telefon w innym kraju bądź przekraczając granicę innego kraju, otrzymasz SMS informujący o cenach oraz zawierający porady.

UWAGA!!

Ułatwiając korzystanie z telefonu komórkowego za granicą swoim klientom, MyCall anulował przymus wybierania *145# przed numerem telefonu dla poszczególnych krajów. Do krajów należą: Polska, Litwa, łotwa, Szwecja oraz Estonia. Więcej informacji oraz pozostały cennik można znaleźć na www.MyCall.no.

Wiertarki Metale* Socjologia HDD Domy Psychologia
Page created in 0.053043 Seconds